Online recenze brokeru EToro

Online broker eToro je populární ve většině zemí světa. Jedná se o webovou platformu pro obchodování s kryptoměnami, akciemi a kontrakty. Uživatelé mohou provádět různé typy investic a vydělávat na své dobré obchodní prozíravosti. Za účelem investování na různých finančních trzích vám bude nabídnuto několik nástrojů a vyčerpávající informace. Máte k dispozici řadu obchodních nabídek a vy budete osobou, která zváží investiční riziko. Pokud tyto informace nejsou dostatečné, nabízíme vám podrobnou kontrolu pro makléře.

Jak se zaregistrovat na eToro?

Abyste si mohli otevřít účet u online brokera eToro, je nutné se přihlásit na platformu a poté stisknout zelené tlačítko „Připojit se nyní“, které se nachází v pravém horním rohu. Poté se zobrazí speciální okno pro registraci účtu. Abychom byli v našem vysvětlení extrémně podrobní, upozorníme na to, jaká pole je třeba vyplnit, aby bylo možné účet otevřít.

 • Uživatelské jméno – do tohoto pole vyplňte své uživatelské jméno;
 • E-mail – zde musíte vyplnit svou osobní e-mailovou adresu;
 • Heslo – zadejte heslo pro přihlášení;
 • Zaškrtněte, že souhlasíte s podmínkami;
 • Zaškrtněte, že souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů;

Je důležité zmínit, že web eToro je k dispozici ve 21 jazycích. Pokud hovoříte plynně anglicky nebo v jakémkoli jiném z těchto jazyků, nebude to mít problém. Pokud však neznáte cizí jazyky, bude pro vás obchodování na webu poměrně obtížné.

Jaké typy plateb existují v EToro?

Pokud byste chtěli investovat do kryptoměn a kapitálových trhů, budete si muset v systému dobít svůj účet. K tomu můžete použít různé způsoby vkladu. Způsoby vkladu samozřejmě platí i pro výběr výdělku. Přesněji řečeno, na eToro vám nabízíme seznam platebních metod:

 • Visa a Mastercard
 • PayPal
 • Skrill
 • Neteller
 • Webmoney
 • Yandex
Jak se zaregistrovat na eToro?

Minimální částka vkladu na webu je 200 $ bez ohledu na to, jakou platební metodu používáte. Chcete-li vybrat peníze ze systému, je nutné, abyste vydělali alespoň 50 $. Výše uvedené způsoby vkladu samozřejmě platí i pro výběry výdělků. Je to důležitý detail, že při výběru výdělků vám eToro bude účtovat 5 $. Další věc je, že výdělky mají pevnou výplatní lhůtu – až 3 dny od žádosti podané na webu.

Zde však existuje jeden značný detail. Abyste mohli vybrat své výdělky z webových stránek, je nutné, abyste byli v systému ověřeni. Jinými slovy, musíte operátorovi zaslat naskenovanou kopii obou stran vašeho občanského průkazu barevně, zkontroluje vaše údaje a schválí vaši žádost. Další informace o ověření obdržíte od týmu podpory platformy.

Výhody a nevýhody online brokera E-Toro

V systému eToro najdete řadu různých způsobů obchodování na velkých trzích. Mezi největší výhody patří obchodování s kryptoměnami. Můžete využít konkurenční spready, dobré provize, vybrat si mezi krátkodobými a dlouhodobými obchody, směnárnou kryptoměn a dalšími. Obdržíte celou sadu nástrojů, mezi které patří například kreslení, adaptivní diagramy, podrobné recenze akcií a spousta dalších užitečných možností pro obchodníky.

Můžete vstoupit jako začátečník, ale můžete také využít kapitálové nabídky pro pokročilejší obchodníky. Systém ukazuje, jaká jsou rizika ztráty, abyste získali představu. Postupem ve své účasti na dohodách získáte neocenitelné zkušenosti. To vše jsou pozitiva platformy, které jsme nemohli vynechat.

Trochu nevýhodou je, že vám eToro účtuje provizi 5 $ pokaždé, když vyberete výdělky. Tímto způsobem, pokud jste vydělali minimální požadovanou částku 50 $ a požádáte o výběr, bude tento poplatek odečten a dostanete 45 $.

Jaké typy plateb existují v EToro?

Mobilní možnosti pro obchodníky E Toro – aplikace iOS eToro a aplikace Android eToro

Pokud vlastníte mobilní zařízení, které funguje na Androidu nebo iOS, nebudete mít žádné problémy s přihlášením do mobilní verze webu a obchodováním. Mobilní web má stejné funkce jako ty, které jsou k dispozici pro verzi pro stolní počítače. Obdržíte stejné finanční nástroje a možnosti obchodování. Pokud si přejete, aby to pro vás bylo ještě jednodušší a pohodlnější, můžete si stáhnout mobilní aplikaci, která zaručuje snadný a rychlý přístup k různým nabídkám.

Mobilní verze a aplikace jsou velmi pohodlné, protože vám umožní zažít skutečné emoce z obchodů, ať jste kdekoli. Vše, co potřebujete, je smartphone, iPhone nebo tablet, abyste se mohli přihlásit do systému a používat jej podle určení. Osobně obdivujeme mobilní služby na obchodním webu a doufáme, že vám budou užitečné.

Mobilní možnosti pro obchodníky E Toro - aplikace iOS eToro a aplikace Android eToro

Shrnutí a hodnocení pro eToro

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo profesionál, pokud máte obchodní prozíravost a použijete ji v online makléřském systému eToro. Tam budete moci rozvíjet skutečné investiční podnikání s kryptoměnami a akciemi, pokud máte alespoň malou představu o trhu. Budete moci získávat zkušenosti od jiných obchodníků a růst v hierarchii elektronického obchodování. Osobně se nám online platforma líbí, a proto jí dáváme vynikající známku. Nezapomeňte, že k obchodování musíte mít alespoň 18 let.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *